Menstruacinė taurelė

Lunette menstruacinė taurelė buvo specialiai sukurta, kad savo savybėmis, savo forma, savo išvaizda, savo talpumu būtų pati geriausia ir Tau ją naudoti būtų maksimaliai patogu ir lengva.

Lunette menstruacinės taurelės dizainas yra kruopščiai išieškotas, taurelei suteikiant maksimalią talpą, tačiau neprarandant puikios išvaizdos. Galbūt iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad visos menstruacinės taurelės yra vienodos. Tačiau taip nėra. 

Štai 5 esminiai Lunette menstruacinės taurelės skirtumai ir pranašumai, į kuriuos turėtum atkreipti dėmesį renkantis menstruacinę taurelę:1. Lunette Menstruacinės Taurelės Vidus Yra Visiškai Lygus

Tai reiškia, kad Tau Lunette menstruacinę taurelę išvalyti bus daug lengviau. Nelygioje menstruacinėje taurėje sudėtingiau pašalinti bakterijas, jos užsilieka, todėl gali sukelti infekciją. O Lunette menstruacinė taurelė yra vientisa, jos vidus yra visiškai lygus, be jokių raštų ar žymių, todėl ją plauti itin patogu: lengvai pašalinamos visos bakterijos, neužsilieka muilo likučių, kurie gali sudirginti Tavo jautrią odą.


2. Lunette Menstruacinės Taurelės Sienelės ir Krašteliai Yra Plonesni

Tai reiškia, kad Tau ją įsidėti bus daug lengviau. Plonesnius kraštelius lengviau suspausti. Suspausta Lunette menstruacinė taurelė yra mažesnė nei kitos menstruacinės taurelės, todėl Tau bus daug maloniau ją įsidėti. Minkšti Lunette menstruacinės taurelės kraštai užtikrina, kad Lunette taurelė bus patogi Tavo kūno viduje, Tu jos tiesiog nejausi.


3. Lunette Menstruacinės Taurelės Skylutės Orui Yra Aukščiau

Tai reiškia, kad Lunette menstruacinė taurelė savyje sukaupia daugiau išskyrų, nei kitos tokio pačio dydžio taurelės. Tai yra patogus pranašumas, nes su Lunette menstruacine taurele galėsi išbūti ilgiau, Tau reikės ją keistis rečiau, ji ne taip greit prisipildys. Be to Lunette menstruacinės taurelės skylutės yra šiek tiek didesnės, jas lengviau išvalysi.


4. Lunette Menstruacinės Taurelės Kotelis Yra Pilnaviduris

Tai reiškia, kad nėra jokios rizikos, jog Lunette menstruacinės taurelės kotelio viduje kaupsis bakterijos ar jis užsikimš. Užsikimšusio taurelės kotelio viduje dažniausiai kaupiasi bakterijos, kurios gali sukelti infekciją. Todėl Lunette taurelei specialiai sukūrė pilnavidurį kotelį, kad Tau nereikėtų tuo rūpintis ar patirti nemalonumų. 


5. Lunette Menstruacinės Taurelės Dugnelis Yra Patogus Suimti

Tai reiškia, kad Tau išsiimant Lunette menstruacinę taurelę, bus lengva ją sugriebti, ji neišslys ir turinys neišsilies. Paprastai merginos nusikerpa beveik visą menstruacinės taurelės kotelį, kad išvengtų pratekėjimo, tad dugnelis - svarbus veiksnys ištraukiant taurelę. Ant Lunette menstruacinės taurelės dugnelio yra trys rombeliai, kuriuos lengva apčiuopti ir sugriebti.


Kodėl Lunette Menstruacinė Taurelė Yra Geriausia?

 

Griežčiausia institucija pasaulyje patvirtino Lunette menstruacines taureles. Tiek spalvotasias, tiek skaidriasias. Norint gauti Australijos institucijos TGA patvitinimą, reikia atitikti itin griežtus reikalavimus - tai griežčiausia institucija pasaulyje, todėl menstruacinių taurelių pasirinkimas Australijoje yra itin ribotas. Patviritinimo procesas yra ilgas ir sudėtingas, reikia įrodyti, kad taurelė yra išbandyta ir saugi.

Be to nepriklausomoje klienčių apklausoje apie menstruacines taureles, Lunette menstruacinė taurelė buvo įvertinta aukščiausiai iš visų. Moterų buvo klausiama, kurias menstruacines taureles jos naudoja ir ar yra jomis patenkintos. Lunette menstruacinė taurelė surinko didžiausią patenkintų klienčių procentą (95%) lyginant su kitomis menstruacinėmis taurelėmis. Paskutinių Lunette apklausų duomenimis, 88% respondenčių patvirtino, kad pradėjus naudoti Lunette menstruacinę taurelę mėnesinių metu, jų gyvenimo kokybė pagerėjo.